Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Stavmixer, 0.5 L, 200W, Beige, 2 Antal hastigheter, Diskmaskinssäkert tillbehör, Justerbar hastighet, Avtagbar fot, Fot i rostfritt stål, Steglös hastighetsreglering, 1 kg, Inkl. Visp
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Bamix ToGo är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bamix ToGo |
| Märke | Bamix |
Strömkälla | |
| Effekt | 200 W |
Mått | |
| Längd | 39.5 cm |
| Vikt | 1.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-17 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Egenskaper | Fot i rostfritt stål, Steglös hastighetsreglering, Avtagbar fot, Diskmaskinssäkert tillbehör, Justerbar hastighet |
| Färg | Multifärgad, Beige |
| Antal hastigheter | 2 |
| Kapacitet | 0.5 L |
| Inkluderat tillbehör | Visp |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .