Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här mixern mixar du din smoothie direkt i en kanna, redo att serveras på nolltid.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Russell Hobbs Desire 24722 är 676 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Kannan du får med denna mixer är gjord av glas. En fördel med en glaskanna är den både är väldigt lätt att diska och att hålla ren. Tack vare de löstagbara knivarna kan du enkelt ta loss knivarna när du behöver rengöra blendern.
Den har hög genomsnittlig rating på 4.6/5, vilket gör den till ett väldigt prisvärt köp. Om du jämför priset på den här blendern kan det vara bra att veta att den för tillfället går att köpa från 676.00 kronor, och det är även en av de mest populära modellerna just nu.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Russell Hobbs Desire 24722 |
| Märke | Russell Hobbs |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 650 W |
Mått | |
| Vikt | 4.25 kg |
| Höjd | 41.5 cm |
| Bredd | 20.7 cm |
| Djup | 18.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-12-24 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1500.0 ml |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Avtagbara blad, Pulsfunktion, Justerbar hastighet, Sladdförvaring, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 2 |
| Antal program | 2 |
| Program | Smoothie, Soppa |
| Antal blad på kniven | 4 st |
| Varv per minut | 22000 rpm |
| Kannmaterial | Glas |
| Basmaterial | Rostfritt Stål |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .