Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Camry Camry CR 4069 är en BPA-fri blender som är speciellt utformad för att kunna göra goda smoothies. Behållaren rymmer 600 ml, så att du kan mixa flera portioner åt gången.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Camry CR 4069 är 451 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En blender är ett solklart val att införskaffa till köket. Att uppgradera till en nyare och mer kraftfull mixer ger dig alla möjliga nya alternativ när du gör dina smoothies. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Den här modellen har en kanna som är gjord i glas, vilket gör den enkel att hålla ren. När det är dags att rengöra kannan kan du ta bort bladen och tvätta dem för hand. En smidig detalj som gör denna modell lättare att använda.
Om du prisjämför den här produkten mellan olika återförsäljare kommer du se att den för närvarande har ett lägst pris på 451.00 kronor. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Camry CR 4069 |
| Märke | Camry |
| Typ | Smoothieblenders |
Strömkälla | |
| Effekt | 500 W |
Mått | |
| Bredd | 30.0 cm |
| Djup | 30.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-03-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 600.0 ml |
| Färg | Grön |
| Egenskaper | Avtagbara blad, BPA-fritt, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 2 st |
| Antal hastigheter | 1 |
| Program | Smoothie, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 4 st |
| Kannmaterial | Glas |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .