Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Nutribullet Pro Pulse 1200 NB120MB är en BPA-fri blender som är speciellt utformad för att kunna mixa hälsosamma smoothies. Mixern har en motoreffekt på 1 200 watt, tillräckligt fö
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nutribullet Pro Pulse 1200 NB120MB är 1 338 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Kämpar din gamla smoothie lite med vissa frukter och grönsaker? Då kan det vara värt att investera i en mer kraftfull modell. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Olika blenders kommer med olika egenskaper och program. Tack vare iskross-funktionen kan du göra schyssta drinkar hemma.
Det här är en av de mest populära blenders på PriceRunner just nu och för tillfället har den ett lägsta pris på 1338.45 kronor. Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här blendern till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nutribullet Pro Pulse 1200 NB120MB |
| Märke | Nutribullet |
| Typ | Smoothieblenders |
Strömkälla | |
| Effekt | 1200 W |
Mått | |
| Vikt | 3.85 kg |
| Höjd | 37.6 cm |
| Bredd | 14.0 cm |
| Djup | 14.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-08 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 900.0 ml |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Matte Black |
| Egenskaper | BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 2 st |
| Antal program | 3 |
| Program | Smoothie, Torrvaror, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .