Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Nutribullet NBP003PU är en BPA-fri blender som är speciellt utformad för att kunna göra hälsosamma smoothies. Med iskrossfunktionen kan du snabbt få krossad is till juicen eller dr
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nutribullet NBP003PU är 352 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Den frekventa smoothie-drickaren kommer märka att det är mycket lättare att experimentera med ingredienser och smaker med en riktigt bra mixer. Trött på att mixa pannkakssmeten för hand? Släng bara alla ingredienserna i mixern och luta dig tillbaka medan den gör jobbet åt dig. Du kan alltså ha väldigt mycket användning för en blender!
Olika blenders kommer med olika egenskaper och program. Den här mixern har diskmaskinståliga delar, vilket gör rengöringen väldigt enkel.
Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp. Om du jämför priset på den här blendern kan det vara bra att veta att den för tillfället går att köpa från 352.00 kronor, och det är även en av de mest populära modellerna just nu.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nutribullet NBP003PU |
| Märke | Nutribullet |
| Typ | Smoothieblenders |
Mått | |
| Vikt | 0.86 kg |
| Höjd | 26.7 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-29 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 475.0 ml |
| Färg | Lila |
| Tillverkarfärg | Viola |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal program | 1 |
| Program | Smoothie |
| Antal blad på kniven | 4 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Plast |
| Sladdlängd | 50.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .