Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

InnovaGoods InnovaGoods Portable är en blender som är speciellt utformad för att kunna mixa hälsosamma smoothies.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på InnovaGoods Portable är 169 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
För att göra blandningen ännu mer effektiv har kniven på denna mixer sex blad. När det är dags att rengöra kannan kan du ta bort bladen och tvätta dem för hand. En smidig detalj som gör denna modell lättare att använda.
I kategorin blenders är det här för tillfället en av de mest populära modellerna på PriceRunner, och just nu finns den att köpa från 169.00 kronor. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | InnovaGoods Portable |
| Märke | InnovaGoods |
| Typ | Smoothieblenders |
Mått | |
| Höjd | 17.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-29 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 250.0 ml |
| Färg | Grön |
| Egenskaper | Avtagbara blad, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 1 |
| Antal program | 1 |
| Program | Smoothie |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Varv per minut | 22000 rpm |
| Kannmaterial | Plast |
| Basmaterial | Rostfritt Stål |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .