Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna BPA-fria blender från Zwilling mixar ihop din milkshake på nolltid. Servera den därefter direkt från kannan. Få iskross till drinken snabbt och enkelt med hjälp av denna blen
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Zwilling Enfinigy Power är 2 623 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Kämpar din gamla smoothie lite med vissa frukter och grönsaker? Då kan det vara värt att investera i en mer kraftfull modell. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt mycket användning för en blender!
En fördel med att kannan är gjord i plast är att den är väldigt tålig, så du behöver inte oroa dig för att den ska gå sönder. Rengöringsprogrammet på denna mixer gör det ännu lättare att hålla kannan ren med minimal ansträngning.
Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här blendern till en premiumprodukt. I kategorin blenders är det här för tillfället en av de mest populära modellerna på PriceRunner, och just nu finns den att köpa från 2623.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Zwilling Enfinigy Power |
| Märke | Zwilling |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1600 W |
Mått | |
| Vikt | 4.7 kg |
| Höjd | 42.3 cm |
| Bredd | 19.3 cm |
| Djup | 19.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-09 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1800.0 ml |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Rengöringsprogram, Nedstötarstav, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Display, Sladdförvaring, Iskrossare, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 12 |
| Antal program | 6 |
| Program | Smoothie, Torrvaror, Puréer |
| Antal blad på kniven | 2 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Rostfritt Stål |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .