Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här mixern mixar du din milkshake direkt i en kanna, redo att serveras på nolltid. Behållaren rymmer 1 500 ml, så att du kan mixa flera portioner åt gången.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Alessi Plissé är 1 736 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Med en blender i din ägo kommer du inse att den kan användas till mycket. Den frekventa smoothie-drickaren kommer märka att det är mycket lättare att experimentera med ingredienser och smaker med en riktigt bra mixer. Trött på att mixa pannkakssmeten för hand? Släng bara alla ingredienserna i mixern och luta dig tillbaka medan den gör jobbet åt dig. Du kan alltså ha väldigt mycket användning för en blender!
Basstationen på den här blendern är tillverkad av plast. Blendern har en pulsfunktion som du kan aktivera när du ska mixa lite tuffare ingredienser.
Just nu är det lägsta priset på den här blendern 1736.00 kronor, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Alessi Plissé |
| Märke | Alessi |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 700 W |
Mått | |
| Höjd | 40.5 cm |
| Bredd | 15.0 cm |
| Djup | 23.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-15 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1500.0 ml |
| Färg | Vit, Grå, Röd, Svart |
| Tillverkarfärg | Red, Black, White, Grey |
| Egenskaper | Pulsfunktion, Justerbar hastighet, Sladdförvaring |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 5 |
| Antal program | 1 |
| Program | Smoothie |
| Kannmaterial | Plast |
| Basmaterial | Plast |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .