Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här BPA-fria blendern mixar du din milkshake direkt i en kanna, redo att serveras på nolltid. Du kan blanda smoothies till hela familjen i behållaren som har 2 000 ml kapac
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dualit VortecS är 3 149 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med en blender i din ägo kommer du inse att den kan användas till mycket. Att uppgradera till en nyare och mer kraftfull mixer ger dig alla möjliga nya alternativ när du gör dina smoothies. Om du skaffar en som är tillräckligt kraftfull kommer den utan problem att kunna krossa isbitar till smoothien eller drinken. Du kan alltså ha väldigt stor nytta av en blender i ditt kök!
Olika blenders kommer med olika egenskaper och program. När det är dags att rengöra kannan kan du ta bort bladen och tvätta dem för hand. En smidig detalj som gör denna modell lättare att använda.
Just nu är det lägsta priset på den här blendern 3149.00 kronor, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta den bästa dealen för dig. Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här blendern till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dualit VortecS |
| Märke | Dualit |
| Typ | Blenders med kanna |
Strömkälla | |
| Effekt | 1000 W |
Mått | |
| Vikt | 3.7 kg |
| Höjd | 39.5 cm |
| Bredd | 16.0 cm |
| Djup | 21.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-02-12 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 2000.0 ml |
| Färg | Rostfritt stål |
| Egenskaper | Måttindikator på kannan, Avtagbara blad, BPA-fritt, Pulsfunktion, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare, Steglös hastighetsreglering |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal hastigheter | 4 |
| Antal program | 3 |
| Program | Smoothie, Soppa, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .