Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Kapselmaskin med Avtagbar vattentank, Display, Droppbricka, 1400W, Kapacitet: 0.7 L, Engångsfilter, Sladdlängd: 90 cm, Färg: Vit
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Tassimo Style TAS1104GB är 1 553 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Tassimo Style TAS1104GB |
| Märke | Tassimo |
| Typ | Kapselmaskiner |
Specifikationer | |
| Bryggtryck | 3.3 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Engångsfilter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Kalkindikator |
| Färg | Vit |
| Integrerad mjölkskummare | Nej |
| Kapacitet | 0.7 L |
| Sladdlängd | 90.0 cm |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Plast |
Strömkälla | |
| Effekt | 1400 W |
Mått | |
| Vikt | 2.13 kg |
| Djup | 32.0 cm |
| Höjd | 26.5 cm |
| Bredd | 17.1 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .