Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Mokabryggare gör ett väldigt kraftigt, smakrikt kaffe. Kapaciteten hos den här kaffebryggaren är upp till 6 koppar kaffe. Den är väldigt okomplicerad i sin utformning och enkel att
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Monix Induction Express 6 Cup är 156 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Letar du efter en ny kaffemaskin? Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. Induction Express Moka Pot 6 Cup är en mokabryggare som passar i de flesta köken.
Ska du ha middagsbjudning kan du brygga kaffe till hela sällskapet på en gång, då bryggaren har en bryggkapacitet på sex koppar. Om du vill ha färskmalet kaffe varje gång så kan det vara en bra idé att köpa till en kaffekvarn.
Man kan hävda att en mokabryggare är prisvärd, då de ofta inte är dyra i inköp och av naturen väldigt hållbart byggda. Så du ska inte behöva investera i en ny i första taget.
Du kan prisjämföra den här kaffemaskinen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 156.29 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Monix Induction Express 6 Cup |
| Märke | Monix |
| Typ | Mokabryggare |
Specifikationer | |
| Färg | Silver |
| Kapacitet | 8.0 L |
| Kapacitet (koppar) | 6 Koppar |
| Värmekälla | Induktion |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Ja |
Material | |
| Material | Aluminium |
Mått | |
| Djup | 10.0 cm |
| Höjd | 23.0 cm |
| Bredd | 10.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-01-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .