Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det finns en uppsjö av kaffesorter för sådana här. Vill du inte ha den framme är det bara att stoppa undan den. Den saknar komplicerade, inbyggda delar, såsom en kaffekvarn.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Russell Hobbs Compact Home är 332 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Det dricks en och annan kopp morgonkaffe i hem runtom i landet. Idag finns det ett stort antal olika sätt att brygga kaffe, till exempel pour over, cold brew och espresso. Just Compact Home är en kaffebryggare som stänger av sig automatiskt efter bryggningen.
Sådana här bryggare, så kallade droppbryggare, är användarvänliga och det finns modeller i alla prisklasser. Du behöver heller inte tänka på att stänga av bryggaren, då den gör det automatiskt efter bryggning.
Om du inte är intresserad av att ha den här bryggaren framme på köksbänken hela tiden så är det inga problem att ställa in den i ett köksskåp. Om du inte redan har en kvarn för kaffebönor så kanske du vill skaffa en om du gillar färskmalt, eftersom den här modellen inte har en inbyggd kvarn.
Sammantaget är Compact Home en väldigt användbar produkt. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för närvarande har ett lägsta pris på 331.58 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här kaffebryggaren till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Russell Hobbs Compact Home |
| Märke | Russell Hobbs |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Strömkälla | |
| Effekt | 650 W |
Mått | |
| Vikt | 2.12 kg |
| Höjd | 32.4 cm |
| Bredd | 21.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-07-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Bryggtid (min) | 7.0 min |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 0.74 L |
| Kapacitet (koppar) | 5 Koppar |
| Material | Rostfritt stål |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .