Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För att göra en riktig espresso behövs en riktig espressomaskin som den här. Behållaren rymmer så mycket som 2,4 liter. Eventuellt spill hamnar i dropptråget.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Siemens EQ700 TP715R01 är 9 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Letar du efter en ny kaffemaskin? Utbudet av kaffemaskiner är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. EQ700 TP715R01 är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Det här är en mindre modell av kaffebryggare som inte kan brygga mer än två koppar åt gången. Gör en latte eller en cappucino med hjälp av den inbyggda mjölskummaren.
Med en kaffemaskin behöver du inte oroa dig för att koka vattnet och sedan låta det svalna till rätt temperatur innan du brygger kaffe.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 9990.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Siemens EQ700 TP715R01 |
| Märke | Siemens |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Material | |
| Material | Keramik |
Strömkälla | |
| Effekt | 1500 W |
Mått | |
| Vikt | 9.8 kg |
| Höjd | 38.0 cm |
| Bredd | 30.9 cm |
| Djup | 46.7 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-18 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 19.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Tillhörande mobilapp, Automatisk rengöring, Inbyggd Wi-Fi, Kalkindikator, Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.4 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .