Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. Med denna maskin kan du även få varmvatten till te. Den har ett mycket högt bryggtryck på 19 bar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Siemens EQ900 Plus TQ907RZ3 är 25 379 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Den där första koppen kaffe på morgonen är det ju inte mycket som slår. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. EQ900 Plus TQ907RZ3 är en kaffemaskin med löstagbar vattentank, så du kan se till att vattnet är fräscht vid varje bryggning.
Denna modellen är utformad för att ge en perfekt bryggning varje gång, vilket gör den till en perfekt enhet för alla kaffeälskare.
Det här är en mindre modell av kaffebryggare som inte kan brygga mer än två koppar åt gången. Gör en latte eller en cappucino med hjälp av den inbyggda mjölskummaren.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 25379.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Siemens EQ900 Plus TQ907RZ3 |
| Märke | Siemens |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Material | |
| Material | Keramik |
Mått | |
| Vikt | 14.0 kg |
| Höjd | 39.2 cm |
| Bredd | 31.5 cm |
| Djup | 47.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-07-19 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 19.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Tillhörande mobilapp, Automatisk rengöring, Inbyggd Wi-Fi, Kalkindikator, Varmvattenfunktion |
| Färg | Silver |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.3 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Kapacitet (mjölkkanna) | 0.7 L |
| Sladdlängd | 100.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .