Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För att göra en riktig espresso behövs en riktig espressomaskin som den här. Utöver kaffe kan du även få varmvatten från denna bryggare. Ett inbyggt dropptråg är praktiskt för att
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på La Pavoni New Cellini Classic Black LPSCCB01EU är 16 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Letar du efter en ny kaffemaskin? Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. New Cellini Classic Black LPSCCB01EU är en kaffemaskin med en vattentank som rymmer 2,9 liter vatten.
Med en kaffemaskin kan du uppleva den nylagade kaffearomen och smaken i din egen kopp. Kaffe är en social dryck som ofta dricks i sällskap med andra människor, vilket kan bidra till att förbättra sociala relationer.
För små hushåll eller dig som inte dricker så mycket kaffe kan det passa bättre att bara enkelt kunna göra en espresso när du är sugen, istället för att brygga en stor mängd kaffe i en droppbryggare.
Just nu är det här är en av de mest populära kaffemaskinerna på PriceRunner och den har i dagsläget ett lägsta pris på 16995.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | La Pavoni New Cellini Classic Black LPSCCB01EU |
| Märke | La Pavoni |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1400 W |
Mått | |
| Vikt | 27.0 kg |
| Höjd | 36.5 cm |
| Bredd | 29.5 cm |
| Djup | 43.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 1 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.9 L |
| Sladdlängd | 180.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .