Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bra kaffebryggare kommer man långt med! Praktiskt nog stänger den av sig själv, tack vare sin automatiska avstängning. Du kan vara säker på att alltid få fräscht kaffe tack vare
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips Grind&Brew HD7888/01 är 2 003 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 19 jämförda butiker.
Det är ju en fantastisk känsla att få göra kaffe i en helt ny kaffemaskin. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. Grind&Brew HD7888/01 är en kaffemaskin som stänger av sig automatiskt.
Kaffebryggare av den här klassiska typen har en okomplicerad bryggprocess. Det är en av de allra vanligaste typerna av kaffebryggare och är inte svår att förstå sig på.
Kaffe är en perfekt start på dagen och kan hjälpa till att sätta igång kroppen och hjärnan för en produktiv dag. Kaffemaskinen har en vattentank med en kapacitet på 1 liter.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 2003.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Jämfört med snittpriset inom kategorin kaffemaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en prisvärd kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips Grind&Brew HD7888/01 |
| Märke | Philips |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas, Plast, Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 6.04 kg |
| Höjd | 43.4 cm |
| Bredd | 27.7 cm |
| Djup | 24.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-01-22 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Bryggtid (min) | 11.0 min |
| Egenskaper | Droppstopp, Display, Avtagbar vattentank |
| Filterstorlek | 1x4 |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Kalkindikator, Programmerbar, Timer |
| Färg | Svart |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (koppar) | 10 Koppar |
| Sladdlängd | 80.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .