Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. Utöver kaffe kan du även få varmvatten från denna bryggare. En annan praktisk funktion är att maskinen har inbyggd mjöl
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bezzera Duo Top DE är 26 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Det är ju en fantastisk känsla att få göra kaffe i en helt ny kaffemaskin. Idag finns det många olika sätt att brygga kaffe på, till exempel pour over, cold brew och espresso. Duo Top DE är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Espresso är även basen i café latte och cappuccino, så en espressomaskin är både mångsidig och användbar. Komplettera den med en mjölkskummare för att kunna göra många olika kaffedrycker.
Det här är en mindre modell av kaffebryggare som inte kan brygga mer än två koppar åt gången. Praktiskt nog har den här kaffemaskinen en inbyggd mjölkskummare för att underlätta för dig när du ska göra en latte eller cappucino.
Just nu är det här är en topprankad kaffemaskin på PriceRunner och den har för närvarande ett lägsta pris på 26399.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bezzera Duo Top DE |
| Märke | Bezzera |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Plast, Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 31.0 kg |
| Höjd | 42.5 cm |
| Bredd | 32.6 cm |
| Djup | 47.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 16.0 bar |
| Egenskaper | Display, Vattenanslutning, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Programmerbar, Varmvattenfunktion |
| Färg | Rostfritt stål |
| Tillverkarfärg | Stainless Steel |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 3.0 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .