Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en perkolator får du väldigt smakrikt kaffe Den här bryggaren har en normalstor vattentank på 1,3 liter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Mil-Tec 9 Cup är 452 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Av naturen är perkulatorbryggare väldigt hållbart byggda, så om du köper en kommer du kommer säkerligen kunna ha glädje av den i många år framöver då den inte ska behöva bytas ut i första taget.
Bryggkapaciteten på nio koppar räcker för de flesta hushållen. Kaffemaskinen har en vattentank med en kapacitet på 1 liter.
För tillfället är det här är en av de mest populära kaffemaskinerna på PriceRunner och den har för närvarande ett lägsta pris på 451.95 kr. Jämfört med snittpriset inom kategorin kaffemaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en prisvärd kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Mil-Tec 9 Cup |
| Märke | Mil-Tec |
| Typ | Perkolatorer |
Specifikationer | |
| Färg | Silver |
| Kapacitet | 1.3 L |
| Kapacitet (koppar) | 9 Koppar |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 800 W |
Mått | |
| Vikt | 0.65 kg |
| Höjd | 20.0 cm |
| Bredd | 12.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .