Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För att göra en riktig espresso behövs en riktig espressomaskin som den här. Den rymmer 1,60 liter kaffe. Du kanske även vill komplettera med en kaffekvarn för att få färskmalet ka
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på La Pavoni Professional Manual Copper/Brown är 10 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Letar du efter en ny kaffemaskin? Idag finns det många olika sätt att brygga kaffe på, till exempel pour over, cold brew och espresso. La Pavoni Europiccola Professional är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
För små hushåll eller dig som inte dricker så mycket kaffe kan det passa bättre att bara enkelt kunna göra en espresso när du är sugen, istället för att brygga en stor mängd kaffe i en droppbryggare.
Om du inte är intresserad av att ha den här kaffemaskinen framme på köksbänken hela tiden så är det inga problem att ställa in den i ett köksskåp. Om du vill ha färskmalet kaffe varje gång så kan det vara en bra idé att köpa till en kaffekvarn.
För närvarande är det lägsta priset på den här kaffemaskinen på PriceRunner 10495.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | La Pavoni Professional Manual Copper/Brown |
| Märke | La Pavoni |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 7.0 kg |
| Höjd | 36.0 cm |
| Bredd | 20.0 cm |
| Djup | 29.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-06 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Egenskaper | Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Färg | Koppar |
| Tillverkarfärg | Copper/Brown |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Integrerad mjölkskummare | Nej |
| Kapacitet | 1.6 L |
| Sladdlängd | 150.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .