Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Drick espresson som den är, eller gör en latte eller cappuccino. Ett bra val för dig som bara vill brygga en eller två koppar. Bryggtrycket är tillräckligt för att espresson ska bl
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nivona NICR 790 är 8 289 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Har du bestämt dig för att unna dig en ny kaffemaskin? Utbudet av kaffemaskiner är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. Nivona NICR 790 är en kaffemaskin med inbyggt dropptråg.
För små hushåll eller de som inte dricker så mycket kaffe kan det passa bättre att bara kunna brygga en liten espresso när andan faller på. Efter att du har gjort ditt kaffe slipper du tänka på om du stängde av maskinen eller inte, då den har automatiskt avstängning.
Det här är en klassisk fristående modell som passar perfekt på köksbänken. Den här kaffemaskinen kommer med en inbyggd kaffekvarn, så du kan njuta av färskmalet kaffe vid varje kopp.
Du kan prisjämföra den här kaffemaskinen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 8289.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nivona NICR 790 |
| Märke | Nivona |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Strömkälla | |
| Effekt | 1455 W |
Mått | |
| Vikt | 8.7 kg |
| Höjd | 34.0 cm |
| Bredd | 24.0 cm |
| Djup | 46.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-09-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 1 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Automatisk rengöring, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion, Indikator för tom vattentank |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.2 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .