Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bra kaffebryggare kommer man långt med! Du behöver inte tänka på att stänga av bryggaren eftersom den gör det automatiskt.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Haeger Café Noir CM-68B.007A är 298 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna kaffemaskin kan du njuta av din favoritdryck när som helst på dagen, vilket gör den till en praktisk och användbar enhet för alla kaffeälskare.
Om du vill kunna brygga ett rejält antal koppar åt gången så är den här modellen ett bra val. Den har kapacitet för 12 koppar kaffe. Du har plats för 1 liter vatten i den här maskinen.
I kategorin kaffemaskiner är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 298.16 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Haeger Café Noir CM-68B.007A |
| Märke | Haeger |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas |
Strömkälla | |
| Effekt | 680 W |
Mått | |
| Vikt | 1.36 kg |
| Höjd | 31.5 cm |
| Bredd | 18.5 cm |
| Djup | 23.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Justerbar temperatur på värmeplatta |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.2 L |
| Kapacitet (koppar) | 12 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .