Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en sådan här maskin slipper du köpa hem pappersfilter. 6 koppars kapacitet är lagom för ett mindre sällskap.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på GSI Outdoors Glacier 6 Cup är 599 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här maskinen är utformad för att vara stilren och snygg, vilket gör att den passar perfekt in i vilket kök eller kontor som helst.
Ska du ha middagsbjudning kan du brygga kaffe till hela sällskapet på en gång, då bryggaren har en bryggkapacitet på sex koppar. Vattentanken i den här maskinen rymmer 1 liter vatten.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 599.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Jämfört med snittpriset inom kategorin kaffemaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billig kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | GSI Outdoors Glacier 6 Cup |
| Märke | GSI Outdoors |
| Typ | Perkolatorer |
Specifikationer | |
| Färg | Rostfritt stål |
| Kapacitet | 0.9 L |
| Kapacitet (koppar) | 6 Koppar |
| Material | Rostfritt stål |
| Värmekälla | Spishäll |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 0.57 kg |
| Höjd | 16.3 cm |
| Bredd | 12.4 cm |
| Djup | 20.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-03-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .