Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En kaffekokare är en lättanvänd typ av kaffemaskin för dig som vill ha gott kaffe. Kapaciteten hos den här bryggaren är upp till 10 koppar kaffe. Eventuellt spill hamnar i dropptrå
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Braun PurEase KF 3100 är 763 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Den där första koppen kaffe på morgonen är det ju inte mycket som slår. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. PurEase KF 3100 är en kaffemaskin med kapacitet att göra upp till tio koppar kaffe.
Denna kaffemaskin är utformad för att ge dig en jämn och konsekvent bryggning varje gång, vilket garanterar att du alltid får en högkvalitativ kopp kaffe.
Kaffe kan hjälpa till att öka koncentrationen och fokusera på arbetsuppgifter eller studier.
Om du prisjämför den här kaffemaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 763.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Den har ett bra snittbetyg på 4.60 av 5 och alla funktioner gör den till en väldigt prisvärd kaffemaskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Braun PurEase KF 3100 |
| Märke | Braun |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas |
Strömkälla | |
| Effekt | 1000 W |
Mått | |
| Vikt | 1.95 kg |
| Höjd | 36.0 cm |
| Bredd | 20.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-17 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Bryggtid (min) | 40.0 min |
| Egenskaper | Droppstopp, Droppbricka, Avtagbar vattentank |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Vit |
| Tillverkarfärg | White |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet (koppar) | 10 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .