• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Cillit Bang Kalkborttagning Spray 800ml
Populär
Cillit Bang Kalkborttagning Spray 800ml
Flytande
43 kr
54,00 kr/L
6 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Vileda H2PRO Flat Mop Golvmopp 1 St
Vileda H2PRO Flat Mop Golvmopp 1 St
446 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel De'Longhi EcoDecalk 500ml
De'Longhi
100+
100+ bevakar
De'Longhi EcoDecalk 500ml
Kalkborttagning, Flytande
97 kr
194,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Dreame Multi-surface Cleaning Solution for all Robot Vacuums 1L
100+
100+ bevakar
Dreame Multi-surface Cleaning Solution for all Robot Vacuums 1L
Flytande
169 kr
169,00 kr/L
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Kärcher Window Vac WV 7 Signature Line
Kärcher Window Vac WV 7 Signature Line
Batteridrivet, Sladdlös, Handvänlig
1 761 kr
2 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Nitor Caustic Soda 750ml
Nitor Caustic Soda 750ml
Desinficering, Flytande
95 kr
127,00 kr/L
5 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Vileda Ultramax Set Box
Vileda Ultramax Set Box
Flatmopp
275 kr
9+ butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Domestos Fresh WC sticks 5-pack
50+
50+ bevakar
Domestos Fresh WC sticks 5-pack
5 st Stick
36 kr
9+ butiker
Swiffer Duster Refill Blue 9pcs
Swiffer Duster Refill Blue 9pcs
Dammvippa, 9 st
79 kr
9+ butiker
Tile Guard Mold Removal 650ml
Tile Guard Mold Removal 650ml
Flytande
123 kr
189,00 kr/L
7 butiker
Vileda 1-2 Spray Max Microfibre Mop
Vileda 1-2 Spray Max Microfibre Mop
Flatmopp, Teleskophandtag
242 kr
9+ butiker
Thetford Aqua Kem Blue 15 Sachets
Thetford Aqua Kem Blue 15 Sachets
15 st
159 kr
7 butiker
Kärcher SC 2 EasyFix White
-12%
Kärcher SC 2 EasyFix White
Ångtvätt
1 366 kr
1 528 kr
9+ butiker
re-fresh Superfood Hydrogen Peroxide 3% 1L
-13%
re-fresh Superfood Hydrogen Peroxide 3% 1L
Desinficering, Bakteriedödande, Flytande
135 kr
135,00 kr/L
7 butiker
Cillit Bang Zero Blackmould 750ml
Cillit Bang Zero Blackmould 750ml
Desinficering, Flytande
75 kr
100,00 kr/L
6 butiker
Kärcher WV 1 Plus Window Cleaner White
Kärcher WV 1 Plus Window Cleaner White
Batteridrivet, Sladdlös, Handvänlig
499 kr
9+ butiker
Kärcher SC 3 EasyFix White 1L
Kärcher SC 3 EasyFix White 1L
Ångtvätt
1 770 kr
1 770,00 kr/L
9+ butiker
Swiffer Våtrengöringspåfyllningar Morgonfräsch Doft 24-Pack
Swiffer Våtrengöringspåfyllningar Morgonfräsch Doft 24-Pack
Tillbehör städutrustning
99 kr
9+ butiker
Vileda Turbo Smart Cleaning Kit
Vileda Turbo Smart Cleaning Kit
299 kr
9+ butiker
Nordex Kalcinex 1L
Nordex Kalcinex 1L
Flytande
75 kr
75,00 kr/L
9+ butiker
Galltvål Solid Bile Soap
Galltvål Solid Bile Soap
37 kr
9+ butiker
Moccamaster Descaling for Coffee Machines 1L
Moccamaster Descaling for Coffee Machines 1L
Flytande
89 kr
89,00 kr/L
9+ butiker
Dax Surface Disinfection Plus 1L
Dax Surface Disinfection Plus 1L
Desinficering, Flytande
49 kr
49,00 kr/L
9+ butiker
Yes Platinum Diskmedel 820 ml
Yes Platinum Diskmedel 820 ml
59 kr
9+ butiker
Liectroux HCR-10
Liectroux HCR-10
Sladdlös
699 kr
6 butiker
Kärcher WV 6 Plus White
Kärcher WV 6 Plus White
Batteridrivet, Sladdlös
890 kr
9+ butiker
Yes Platinum All In One Dishwasher Detergent 80pcs
Yes Platinum All In One Dishwasher Detergent 80pcs
80 st Tablett
149 kr
9+ butiker
Jura 3 Phase Cleaning Tablets 6-pack
Jura 3 Phase Cleaning Tablets 6-pack
6 st Tablett
115 kr
9+ butiker
Galltvål Organic Liquid Bile Soap 500ml
Galltvål Organic Liquid Bile Soap 500ml
Flytande
79 kr
158,00 kr/L
9+ butiker
Yes Platinum All In One Maskindiskmedel 94 Diskmaskinstabletter
Yes Platinum All In One Maskindiskmedel 94 Diskmaskinstabletter
Fettlösande, 94 st Tablett
150 kr
4 butiker
Miele UltraPhase 1 and 2 6-pack
Miele
50+
50+ bevakar
Miele UltraPhase 1 and 2 6-pack
6 st Flytande
799 kr
5 butiker
Black & Decker 5-in-1 Steam Mop
Black & Decker 5-in-1 Steam Mop
Ångtvätt, Handvänlig
502 kr
9+ butiker
re-fresh Superfood Hydrogen Peroxide 3% 300ml
re-fresh Superfood Hydrogen Peroxide 3% 300ml
Handvänlig, Bakteriedödande, Desinficering, Flytande
79 kr
263,00 kr/L
9 butiker
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix
Kärcher SC 3 Deluxe EasyFix
Ångtvätt
1 990 kr
9+ butiker
Kärcher Rm 519 Liquid Carpet Cleaner 1L
Kärcher Rm 519 Liquid Carpet Cleaner 1L
Flytande
89 kr
89,00 kr/L
9+ butiker
Tork Premium T4 3-Ply Toilet Paper 42-pack (110317)
-17%
Tork Premium T4 3-Ply Toilet Paper 42-pack (110317)
42 st
446 kr
535 kr
9+ butiker
Kärcher RM 500 Glass Cleaner Concentrate 500ml
Kärcher RM 500 Glass Cleaner Concentrate 500ml
Flytande
74 kr
148,00 kr/L
9+ butiker
Swiffer Dry Refill Scented 36 pcs
Trendande
Swiffer Dry Refill Scented 36 pcs
Flatmopp
89 kr
9+ butiker
Vileda Easy Wring and Clean Turbo Mop & Bucket Set
Vileda Easy Wring and Clean Turbo Mop & Bucket Set
Hink
376 kr
9+ butiker
Yes Original Dishwashing Detergent 1.25L
Yes Original Dishwashing Detergent 1.25L
Flytande
75 kr
60,00 kr/L
9+ butiker
Kärcher RCW 2
Kärcher RCW 2
2 145 kr
8 butiker
Katrin Classic S Hand Towels 12pcs
Katrin Classic S Hand Towels 12pcs
12 st
364 kr
9+ butiker
Ekodes Smart Disinfection 100ml
Ekodes Smart Disinfection 100ml
Flytande
59 kr
590,00 kr/L
9 butiker
Vileda SuperMocio Mop Refill
Vileda SuperMocio Mop Refill
Vridmopp
57 kr
9+ butiker
Katrin Plus 360 Low Pallet 2-Ply Toilet Roll 42-pack
Katrin Plus 360 Low Pallet 2-Ply Toilet Roll 42-pack
42 st
469 kr
9+ butiker
Meraki Brush and Soap Holder
Meraki Brush and Soap Holder
Tillbehör städutrustning
200 kr
9+ butiker
Bosch Universal Brush Green
Trendande
Bosch Universal Brush Green
Borste
449 kr
9+ butiker
Kärcher Extension Kit
Kärcher Extension Kit
Tillbehör städutrustning
342 kr
9+ butiker

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9760 produkter.

1

3

...

104

...

204

Annons

Relaterat hos våra butiker

Toalettpapper P&P Toilet Compact 85mx12/fp
I lager
Toalettpapper P&P Toilet Compact 85mx12/fp
Toalettpapper tillverkad av vit nyfiber. 2-lagers papper. 12 rullar per förpackning Mycket på rullarna, 85 meter. Kompakt förpackning, lätt att bära med sig.
187 kr
Frakt 59 kr
Kontorsmax
KontorsmaxGå till Kontorsmax
SPOLSTAV FRESH WC STICKS IFÖ IDO | Beijerbygg Byggmaterial
I lager
SPOLSTAV FRESH WC STICKS IFÖ IDO | Beijerbygg Byggmaterial
Stavformad dofttablett för WC-stolen. Ger fräsch doft, rengör skålen och färgar vattnet blått. Motverkar kalk och avlagringar.
125 kr
Frakt 119 kr
B
Beijer ByggGå till Beijer Bygg
Fönsterrengörare, 1–8 m justerbar höjd teleskopisk fönsterrengöringsstång, med 180° vridbart borsthuvud, för rengöring av höga fönster, solpaneler
I lager
Fönsterrengörare, 1–8 m justerbar höjd teleskopisk fönsterrengöringsstång, med 180° vridbart borsthuvud, för rengöring av höga fönster, solpaneler
3-i-1-rengöring: Fyra automatiska vattenutlopp är inte lätta att stänka på grund av de låga munstyckena, vilket gör att fönstren kan tvättas och borstas bekvämt. Baksidan av borsthuvudet kan användas för att skrapa snö och vatten Justerbar design: Med en universell länk kan borsthuvudet justeras 180° åt vänster och höger. Genom kombinationen av 8-poler kan den nå upp till 24,3 fot, vilket gör det enkelt att rengöra olika hörn i olika höjder Lätt att bära: Stången är tillverkad av högkvalitativ aluminiumlegering, vilket leder till en lätt vikt (7,1 pund). Den kan tas isär och läggas i en förvaringsväska för enkel förvaring och transport Lätt att använda: Paketet innehåller en kranvattenanslutning, två externa anslutningar och en vattenventilsbrytare, lämplig för olika beslag Frostsäkert vattenrör: Vattenröret på 65,6 fot ger inte bara tillräckligt med driftutrymme, utan förhindrar också att vattenflödet fryser under den kalla vintern och säkerställer ett friktionsfritt vattenflöde året runt
2 053 kr
Amazon
AmazonGå till Amazon
BowAI Robot Fönstertvätt Elektrisk - Svart
I lager
BowAI Robot Fönstertvätt Elektrisk - Svart
BowAI elektrisk trådlös fönstertvätt robot, modell cj005. Designad för automatisk rengöring av fönster och golv. Funktioner inkluderar 120V spänning och en effekt på mindre än 800W för effektiv hushållsrengöring.
975 kr
Frakt 30 kr
Grandado
GrandadoGå till Grandado
Textile Cleaner Foam 400 ml
Ej i lager
Textile Cleaner Foam 400 ml
En effektivt och skonsam textilrengöring som passar på de flesta tygmaterial. Använd gärna tillsammans med mikrofiberduk för den vardagliga rengöringen.
241 kr
Fri frakt
emmabodamobler.se
emmabodamobler.seGå till emmabodamobler.se
1 st hörnsopkorg för hushållet, 12 l nordisk stil minimalistisk sopkorg, lätt lyxig marmormönstrad sopkorg, pressad sopkorg med fällbart lock, finns i (Multi-size)
I lager
1 st hörnsopkorg för hushållet, 12 l nordisk stil minimalistisk sopkorg, lätt lyxig marmormönstrad sopkorg, pressad sopkorg med fällbart lock, finns i (Multi-size)
1 styck - Cylindrisk papperskorg i smidesjärn,2 svarta soptunnor - 12 liter,2 vita soptunnor - 12 liter,1 uppsättning blandade vita och svarta soptunnor - 12L,1 vara - Svart papperskorg - 12L,1 vara - Vit soptunna - 12LPP
132 kr
Shein
SheinGå till Shein
Kraftigt automatiskt handsfree-moppsystem, inkluderar 4 reservmoppdynor och utbyte med ett klick, tillverkad av ABS-material, väggmonterbar rengörings - Multi-color (En-Storlek)
I lager
Kraftigt automatiskt handsfree-moppsystem, inkluderar 4 reservmoppdynor och utbyte med ett klick, tillverkad av ABS-material, väggmonterbar rengörings - Multi-color (En-Storlek)
En-StorlekABS
79 kr
Shein
SheinGå till Shein
1 set spraymopp + rengöringstrasa, rostfritt stålskaft, robust och hållbar, bred panel, enklare rengöring, torr- och våtmop, hår fastnar inte, platt m (1 set mopp + 1 tygbit,1 set mopp + 2 tygbitar)
I lager
1 set spraymopp + rengöringstrasa, rostfritt stålskaft, robust och hållbar, bred panel, enklare rengöring, torr- och våtmop, hår fastnar inte, platt m (1 set mopp + 1 tygbit,1 set mopp + 2 tygbitar)
1 set mopp + 1 tygbit,1 set mopp + 2 tygbitarABS
163 kr
Shein
SheinGå till Shein
2/5/10 st mikrofiberrengöringstrasor i slumpmässiga färger, stark vattenabsorption, lämpliga för kök, glas och annan rengöring, flerfärgat mjukt snabb - Multifärgad (Multi-size)
I lager
2/5/10 st mikrofiberrengöringstrasor i slumpmässiga färger, stark vattenabsorption, lämpliga för kök, glas och annan rengöring, flerfärgat mjukt snabb - Multifärgad (Multi-size)
2 pack/30cm,10 pack/30cm,5-pack/30cm,20 förpackningar/30 cm,20 förpackningar/25 cm,5-pack/25 cm,15 förpackningar 25 cm,15 förpackningar/30cmPolyester
45 kr
Shein
SheinGå till Shein
1/3 avtagbara rengöringsborstar i rostfritt stål med trådboll, fiberfria, lämpliga för disk och köksrengöring, oljefläckar och badrumsrengöring, diskb - Multifärgad (Multi-size)
I lager
1/3 avtagbara rengöringsborstar i rostfritt stål med trådboll, fiberfria, lämpliga för disk och köksrengöring, oljefläckar och badrumsrengöring, diskb - Multifärgad (Multi-size)
1st*slumpmässig färg,4st*slumpmässig färg,Förtjockade och förstärkta rengöringsbollar - 4 st,Förtjockade och berikade rengöringsbollar - 3 st,Förtjockade och förstärkta rengöringsbollar - 2 st,Kraftfull fläckborttagare - Slumpmässig färg - 1 st,Kraftfull fläckborttagare - Slumpmässig färg - 2 st,Kraftfull fläckborttagare - Slumpmässig färg - 3 st,Kraftfull fläckborttagare - Slumpmässig färg - 4 stPP
26 kr
Shein
SheinGå till Shein
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengör med ett svep, dubbel användning för torrt och vått, enhandsmanövrering,
I lager
Mopp i gummi och bomull, handsfree slapp mopp, stark vattenabsorption, rengör med ett svep, dubbel användning för torrt och vått, enhandsmanövrering,
ABS
65 kr
Shein
SheinGå till Shein
I lager
8/16/26/32/48 st magiska svampsuddar, rengöringssvampar i skum, multifunktionella hushållssvampar för rengöring, diskssvampar för köket, lämpliga för - Vitt (8 st,16 st,32 st,48 st,26 st)
8 st,16 st,32 st,48 st,26 stPU
43 kr
Shein
SheinGå till Shein
10 st mini-moppset för rengöring, 2 handtag + 8 svampar, skrivbordsmopp utan tvätt – snabb rengöringsdesign, hopfällbar och utrymmesbesparande, handsf - 2 kontroller + 8 svampar
I lager
10 st mini-moppset för rengöring, 2 handtag + 8 svampar, skrivbordsmopp utan tvätt – snabb rengöringsdesign, hopfällbar och utrymmesbesparande, handsf - 2 kontroller + 8 svampar
PP
88 kr
Shein
SheinGå till Shein
2025 Uppgraderad Minimopp med automatisk moppbytesfunktion (Ej för golvmoppning, lämplig för rengöring av tak, bänkskivor, speglar etc.) | Metallram o - Multifärgad (Lila 37 tum,Lila 28 tum)
I lager
2025 Uppgraderad Minimopp med automatisk moppbytesfunktion (Ej för golvmoppning, lämplig för rengöring av tak, bänkskivor, speglar etc.) | Metallram o - Multifärgad (Lila 37 tum,Lila 28 tum)
Lila 37 tum,Lila 28 tumABS
78 kr
Shein
SheinGå till Shein
I lager
1/10/20/50 st kökssvampar, disktrasor, multifunktionella fläckborttagningsdynor, hushållsrengöringsprodukter, avancerade repfria diskssvampar, superab
PU
30 kr
Shein
SheinGå till Shein
4 st kraftfulla pimpstensrengöringsblock, toalettrengöring - fläckborttagare, tar bort kalk och rost, inga kemikalier, återanvändbar, skadar inte glas - Multifärgad
I lager
4 st kraftfulla pimpstensrengöringsblock, toalettrengöring - fläckborttagare, tar bort kalk och rost, inga kemikalier, återanvändbar, skadar inte glas - Multifärgad
PP
32 kr
Shein
SheinGå till Shein

Du har sett 16 av 15256 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.