Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här bilbarnstolen låter barnet sitta i framåtvänd position under bilfärden.Den här bilbarnstolen fungera för viktgruppen 9-36 kg.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kiwy SLF123 Q-Fix är 1 087 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om barnet är kortare än 135 centimeter måste det alltid sitta i en bilbarnstol när det åker bil. Idag finns det mängder av olika modeller på marknaden, så se till att du väljer en modell som passar både ditt barn och bilen som stolen ska monteras i.
Vikten på själva bilbarnstolen är 9 kg. Så för dig som är ute efter en modell som är lätt att förflytta, är det här en bra modell. Den här modellen är godkänd enligt ECE R44-standarden, detta garanterar att du får en väldigt säker produkt.
Det finns många bra saker att säga om den här modellen. Det lägsta priset just nu är 1087.10 kronor, men se till att jämföra mellan olika återförsäljare för att hitta den bästa dealen för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kiwy SLF123 Q-Fix |
| Märke | Kiwy |
| Typ | Bilbarnstolar |
Mått | |
| Vikt | 9.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-08-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Riktning | Framåtvänd |
| Säkerhetscertifiering | ECE R44 |
| Användarvikt (min) | 9.0 kg |
| Färg | Rosa, Svart |
| Användarvikt (max) | 36.0 kg |
| Fästanordning | Bilbälte, Isofix |
| Egenskaper | Sidokrocksskydd (ASIP), Tvättbar klädsel |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .