Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Western Digital rymmer 320 GB lagring. Rotationshastigheten för hårddisken är 7200 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS 320GB är 1 415 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern hårddisk. Hårddisken är en så kallad HDD-disk, dessa är ofta prisvärda tack vare den höga kapacitet data som kan lagras. Cacheminnet för den här modellen är 8 MB stort och gör att det går snabbare att skriva till hårddisken.
Har du mycket bilder, spel eller filmer på datorn så behöver du mycket utrymme. Den här HDD-disken ger dig väldigt mycket gigabyte per krona. Du kan lagra material på upp till 320 GB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS 320GB. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 981.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS 320GB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Caviar Blue WD3200AAJS 320GB |
| Märke | Western Digital |
Mått | |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 25.4 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2009-09-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 320 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 3Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 8 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .