Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 2 TB lagring är den här hårddisken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Transcend StoreJet 25M3C 2TB USB 3.1 är 1 449 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern hårddisk vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Den här hårddisken har formfaktorn 2.5" och baseras på skivornas storlek. Hårddisken rymmer 2 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Den här modellen från Transcend är en klassisk hårddisk och är ett perfekt sätt att utöka lagringen i din dator. Lagringskapaciteten ligger på 2 TB och den ansluts med USB-C-anslutning.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Transcend StoreJet 25M3C 2TB USB 3.1. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 1449.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Transcend StoreJet 25M3C 2TB USB 3.1 till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Transcend StoreJet 25M3C 2TB USB 3.1 |
| Märke | Transcend |
Mått | |
| Vikt | 189.0 g |
| Bredd | 80.8 mm |
| Höjd | 16.1 mm |
| Djup | 129.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-10-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .