Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 500 GB och är snabbare än en HDD-disk. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Teknikproffset
G-Technology SSD Thunderbolt3 500GB Svart
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på G-Technology G-Drive mobile Pro Thunderbolt 3 500GB är 2 494 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Den här SSD:n har formfaktorn 2.5" och baseras på skivornas storlek. Hårddisken rymmer 500 GB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Byt ut din gamla hårddisk eller utöka lagringen med denna SSD-enhet från G-Technology. Lagringskapaciteten ligger på 500 GB och den ansluts med Thunderbolt-anslutning.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om G-Technology G-Drive mobile Pro Thunderbolt 3 500GB. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 2494.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | G-Technology G-Drive mobile Pro Thunderbolt 3 500GB |
| Märke | G-Technology |
Mått | |
| Vikt | 1040.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 17.0 mm |
| Djup | 112.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-01-03 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 500 GB |
| Extern anslutning | Thunderbolt |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2800 MB/s |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .