Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Toshiba rymmer 1 TB lagring. Modellens rotationshastighet är 5400 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Toshiba Canvio Basics V2 1TB USB 3.0 är 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från Toshiba är ett alternativ. Hårddisken har en rotationshastighet på 5400 rpm. Rotationshastigheten är ett uttryck som beskriver hur fort hårddisken snurrar. I den här modellen får du en HDD-disk som är uppbyggd med magnetiska skivor och som länge har varit det bästa lagringsmediet för mycket data.
För dig som prioriterar större lagringsutrymme passar den här HDD-disken kanske bra. Den är gjord för att monteras internt. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 1 TB och rotationshastighet ligger på 5400 rpm.
Som du förstår så är Toshiba Canvio Basics V2 1TB USB 3.0 en modell med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 999.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Toshiba Canvio Basics V2 1TB USB 3.0 |
| Märke | Toshiba |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 149.0 g |
| Bredd | 119.0 mm |
| Höjd | 14.0 mm |
| Djup | 109.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-06-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .