Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 5 TB. Den har en rotationshastighet på 5400 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på iStorage iStorage diskAshur 2 5000GB Black external hard drive är 6 118 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i laptopen så kan du kolla på denna interna hårddisk. Hårddisken rymmer 5 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. Cacheminnet för den här modellen är 8 MB stort och gör att det går snabbare att skriva till hårddisken.
Den mekaniska hårddisken från iStorage är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 5 TB och rotationshastighet ligger på 5400 rpm.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med iStorage iStorage diskAshur 2 5000GB Black external hard drive. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 6118.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig.. Den har ett bra snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | iStorage iStorage diskAshur 2 5000GB Black external hard drive |
| Märke | iStorage |
Mått | |
| Vikt | 325.0 g |
| Bredd | 124.0 mm |
| Höjd | 27.0 mm |
| Djup | 84.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-09-22 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 5000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Cacheminne | 8 MB |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .