Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Seagate rymmer 4 TB lagring. Modellens rotationshastighet är 5400 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Seagate Expansion Portable 4TB USB 3.0 är 1 177 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern hårddisk. Rotationshastigheten för modellen är 5400 rpm. En högre RPM-siffra innebär att den snurrar fortare, vilket innebär bättre prestanda. Modellens kapacitet ligger på 4 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill.
Den här HDD-disken ger dig garanterat mest gigabyte per krona och är perfekt för dig som har mycket filer, program eller spel. Du kan lagra material på upp till 4 TB och rotationshastighet ligger på 5400 rpm.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Seagate Expansion Portable 4TB USB 3.0. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och just nu kostar Seagate Expansion Portable 4TB USB 3.0 1177.03 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4.2 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate Expansion Portable 4TB USB 3.0 |
| Märke | Seagate |
Mått | |
| Vikt | 236.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 20.8 mm |
| Djup | 117.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-22 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 4000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5400 rpm |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .