Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Med 4 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Den ger dig möjligheten att lagra och arkivera dina filer på lång sikt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Toshiba Canvio Basics 4TB USB 3.2 Gen 1 (HDTB540EK3CA) är 1 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Börjar det bli dags att uppgradera lagringen i bärbara datorn så kan du kolla på denna interna hårddisk. Hårddisken är en så kallad HDD-disk, dessa är ofta prisvärda tack vare den höga kapacitet data som kan lagras.
Den mekaniska hårddisken från Toshiba är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Lagringskapaciteten ligger på 4 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Sammantaget är Canvio Basics 4TB USB 3.2 Gen 1 en hårddisk med bra egenskaper. Det här är en av de allra mest populära hårddiskarna på PriceRunner för tillfället och har för närvarande ett lägsta pris på 1490.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Toshiba Canvio Basics 4TB USB 3.2 Gen 1 (HDTB540EK3CA) |
| Märke | Toshiba |
Specifikationer | |
| Storlek | 4000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 217.5 g |
| Bredd | 109.0 mm |
| Höjd | 19.5 mm |
| Djup | 78.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-10-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .