Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 2 TB. Den här modellen har formfaktor M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Blue SN5000 WDS200T4B0E 2TB är 2 819 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Modellens kapacitet ligger på 2 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill. Den här SSD:n har formfaktorn M.2 och baseras på skivornas storlek.
Eftersom SSD-enheten inte har några rörliga delar så avger den mindre ljud än HDD-disken. Är det något du prioriterar kanske den här modellen är något för dig. Den rymmer 2 TB och har formfaktor M.2.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Blue SN5000 WDS200T4B0E 2TB. Det här är en topprankad SSD sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 2819.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Blue SN5000 WDS200T4B0E 2TB |
| Märke | Western Digital |
Strömförsörjning | |
| Effektförbrukning (genomsnitt) | 6.3 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 5.7 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.4 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-06-21 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Flashminne | 3D TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 650000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 770000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1750000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 5150 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| TBW (terabytes written) | 900 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .