Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 4 TB. Modellens rotationshastighet är 5900 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Seagate IronWolf ST4000VN008 64MB 4TB är 1 192 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från Seagate är ett alternativ. Cacheminnet för den här modellen ligger på 64 MB. Med en lagringskapacitet på 4 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer.
Har du mycket bilder, spel eller filmer på datorn så behöver du mycket utrymme. Den här HDD-disken ger dig väldigt mycket gigabyte per krona. Den rymmer 4 TB och rotationshastighet ligger på 5900 rpm.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Seagate IronWolf ST4000VN008 64MB 4TB. Du kan prisjämföra den här hårddisken här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 1192.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate IronWolf ST4000VN008 64MB 4TB |
| Märke | Seagate |
Specifikationer | |
| Storlek | 4000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 5900 rpm |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1000000 tim |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Cacheminne | 64 MB |
| Formfaktor | 3.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Mått | |
| Vikt | 610.0 g |
| Bredd | 101.6 mm |
| Höjd | 26.1 mm |
| Djup | 147.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-08-30 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .