Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 2 TB och presterar bättre än en HDD-disk. Med den här behöver du inte oroa dig för förlust av data.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung T9 Portable SSD 2TB Type-C är 3 551 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 20 jämförda butiker.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Modellens kapacitet ligger på 2 TB och då har du gott om plats att lagra eller spara det du vill. Modellens läs- och skrivhastighet ligger på 2000 MB respektive 1950 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD från Samsung. Den rymmer 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 2000 MB respektive 1950 MB.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om T9 Portable SSD 2TB Type-C. Om du prisjämför T9 Portable SSD 2TB Type-C på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 3551.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör T9 Portable SSD 2TB Type-C till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung T9 Portable SSD 2TB Type-C |
| Märke | Samsung |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 122.0 g |
| Bredd | 60.0 mm |
| Höjd | 14.0 mm |
| Djup | 88.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-21 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2000 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 1950 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .