Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en mekanisk HDD-disk med plats för 1 TB. Med den här behöver du inte oroa dig för förlust av data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Synology BeeDrive BDS70 1TB USB 3.2 Gen 2 är 1 937 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från Synology är ett alternativ. Traditionellt så har hårddisken varit det bästa sättet att lagra mycket data eftersom de har varit prisvärda och med hög lagringskapacitet.
Den mekaniska hårddisken från Synology är framtagen för att monteras i en dator och ger dig prisvärd lagring. Lagringskapaciteten ligger på 1 TB och
Sammantaget är Synology Beedrive 1TB personlig backup SSD extern en hårddisk med bra egenskaper. Om du prisjämför Synology Beedrive 1TB personlig backup SSD extern på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget 1937.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Synology Beedrive 1TB personlig backup SSD extern till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Synology BeeDrive BDS70 1TB USB 3.2 Gen 2 |
| Märke | Synology |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 43.0 g |
| Bredd | 65.0 mm |
| Höjd | 15.0 mm |
| Djup | 65.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-29 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1050 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 1050 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .