Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 2 TB. Modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Senetic
Crucial CT2000T700SSD5 T700 2TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD CT2000T700SSD5
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Crucial T700 CT2000T700SSD5 2TB with Heatsink är 3 786 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Med en lagringskapacitet på 2 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. För att beskriva hur stor SSDn är används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn M.2.
Eftersom SSD inte har några rörliga delar så avger den mindre ljud än HDD-disken. Är det något du prioriterar kanske den här modellen är något för dig. Lagringskapaciteten ligger på 2 TB och har för övrigt formfaktor M.2.
Som du förstår så är Crucial T700 CT2000T700SSD5 2TB with Heatsink en modell med många praktiska specifikationer. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och just nu kostar Crucial T700 CT2000T700SSD5 2TB with Heatsink 3786.00 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Crucial T700 CT2000T700SSD5 2TB with Heatsink till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Crucial T700 CT2000T700SSD5 2TB with Heatsink |
| Märke | Crucial |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Flashminne | TLC |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Gränssnitt | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| TBW (terabytes written) | 1200 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 159.0 g |
| Bredd | 22.1 mm |
| Höjd | 3.81 mm |
| Djup | 80.01 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-01 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .