Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du enkelt lagra och komma åt dina digitala filer på en och samma plats. M.2 är formfaktorn på SSD:n.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Crucial T700 CT1000T700SSD3 1TB är 2 370 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska hårddisken. Formfaktorn för den här SSD:n är M.2 och beskriver den fysiska storleken på hårddisken.
Är du ute efter en tyst och energieffektiv hårddisk får du det i den här SSD-enheten. Tack vare konstruktionen presterar SSD bättre än HDD-diskar. Den rymmer GB och har formfaktor M.2.
Som du förstår så är Crucial 1 TB SSD T700 3D-NAND NVMe PCIe M2 [Levering: 1-2 dage.] en modell med många praktiska egenskaper. Det här är en topprankad SSD sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 2370.41 kr.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Crucial 1 TB SSD T700 3D-NAND NVMe PCIe M2 [Levering: 1-2 dage.] till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Crucial T700 CT1000T700SSD3 1TB |
| Märke | Crucial |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 159.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 3.8 mm |
| Djup | 22.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-06-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Flashminne | TLC |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 1350000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1400000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Gränssnitt | PCIe Gen5 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 9500 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .