Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 256 GB och är snabbare än en HDD-disk. Den ger dig lagringskapacitet som kan användas för att lagra och organisera alla typer av filer på en och samma pl
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Transcend ESD310C 256GB USB 3.2 Gen 2 är 1 179 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Transcend är ett alternativ. Med en SSD-enhet helt fri från rörliga delar så blir hårddisken både strömsnål och okänslig mot vibrationer.
Transcend har här en SSD som kan vara bra om du vill utöka lagringen. En SSD-enhet har bättre prestanda än en HDD-disk. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 256 GB och
Som du förstår så är ESD310C 256GB USB 3.2 Gen 2 en modell med många praktiska egenskaper. Om du prisjämför ESD310C 256GB USB 3.2 Gen 2 på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 1179.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Den har ett bra snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Transcend ESD310C 256GB USB 3.2 Gen 2 |
| Märke | Transcend |
Specifikationer | |
| Storlek | 256 GB |
| Flashminne | SLC |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | SSD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 11.1 g |
| Bredd | 20.32 mm |
| Höjd | 7.62 mm |
| Djup | 71.12 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .