Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du lagra och enkelt organisera stora mängder data, inklusive foton, videor och dokument. Modellen har formfaktor M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på MSI SPATIUM M461 S78-440Q550-P83 2TB är 2 786 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Med en SSD-enhet helt fri från rörliga delar så blir den både strömsnål och okänslig mot vibrationer. Formfaktorn för den här SSD:n är M.2 och beskriver den fysiska storleken på hårddisken.
SSD är en förkortning för Solid State Drive och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Byt ut din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD-enhet från MSI. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på GB och har för övrigt formfaktor M.2.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 2 TB. Om du prisjämför SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 2 TB på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 2786.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | MSI SPATIUM M461 S78-440Q550-P83 2TB |
| Märke | MSI |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.2 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-13 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 680000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 880000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 5000 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 4200 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 450 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .