Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. Den ger dig en säkerhetskopieringslösning för att skydda dina värdefulla data mot förlust eller skada på din dator eller andra
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Black P40 Game Drive SSD 1TB USB 3.2 är 2 511 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska varianten. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 2000 MB respektive 1950 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Western Digital Black P40 Game Drive SSD 1TB är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Lagringskapaciteten ligger på 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 2000 MB respektive 1950 MB.
Som du förstår så är Western Digital Black P40 Game Drive SSD 1TB en modell med många praktiska egenskaper. Det här är en av de allra mest populära SSD-diskarna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 2510.99 kr.. Den har ett högt snittbetyg på 4.3 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Black P40 Game Drive SSD 1TB USB 3.2 |
| Märke | Western Digital |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 78.5 g |
| Bredd | 50.8 mm |
| Höjd | 13.0 mm |
| Djup | 107.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-03 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2000 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 2000 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .