Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 20 TB lagring är den här HDD-disken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Rotationshastigheten för hårddisken är 7200 rpm.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LaCie d2 Professional USB-C 20TB är 7 516 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i bärbara datorn så kan du kolla på denna interna hårddisk. Traditionellt så har hårddisken varit det bästa sättet att lagra mycket data eftersom de har varit prisvärda och med hög lagringskapacitet. Hårddisken har en rotationshastighet på 7200 rpm. En högre RPM-siffra innebär att den snurrar fortare, vilket innebär bättre prestanda.
Den här HDD-disken ger dig garanterat mest gigabyte per krona och är perfekt för dig som har mycket filer, program eller spel. Lagringskapaciteten ligger på 20 TB och rotationshastighet ligger på 7200 rpm.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om d2 Professional USB-C 20TB. Om du prisjämför d2 Professional USB-C 20TB på PriceRunner ser du att den kostar i dagsläget 7516.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör d2 Professional USB-C 20TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LaCie d2 Professional USB-C 20TB |
| Märke | LaCie |
Specifikationer | |
| Storlek | 20000 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 7200 rpm |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 1400.0 g |
| Bredd | 60.0 mm |
| Höjd | 188.5 mm |
| Djup | 130.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .