Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en SSD-enhet med lagringskapacitet på 2 TB. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sabrent Rocket 4 Plus SSD är 8 482 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Med en lagringskapacitet på 2 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 7000 MB respektive 6850 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Sabrent har här en SSD-enhet till för att monteras internt. En SSD-enhet har bättre prestanda än en HDD-disk. Du kan lagra material på upp till 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7000 MB respektive 6850 MB.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Sabrent Rocket 4 Plus SSD. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 8481.69 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sabrent Rocket 4 Plus SSD |
| Märke | Sabrent |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Flashminne | TLC |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7000 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6850 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 5.67 g |
| Bredd | 21.84 mm |
| Höjd | 2.79 mm |
| Djup | 80.01 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-01 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .