Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Western Digital Black SN850X NVMe SSD M.2 2TB är av typen SSD och har plats för 2 TB lagring. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Black SN850X NVMe SSD M.2 2TB är 3 558 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din bärbara dator kanske modellen från Western Digital är ett bra alternativ. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska hårddisken. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 7300 MB respektive 6300 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD-enhet från Western Digital. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 2 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 7300 MB respektive 6300 MB.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Western Digital Black SN850X NVMe SSD M.2 2TB. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 3558.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Black SN850X NVMe SSD M.2 2TB |
| Märke | Western Digital |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 24.0 g |
| Bredd | 23.4 mm |
| Höjd | 8.8 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-19 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 2000 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 800000 IOPS |
| Extern anslutning | USB-A |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1100000 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7300 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 6300 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .