Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med 20 TB lagring är den här hårddisken ett bra val för dig som behöver mer utrymme. Modellen har formfaktor 3.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Western Digital Elements Desktop 3.0 20TB är 5 070 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Idag lagrar vi mer och mer digitalt och då kan en ny intern hårddisk vara precis det du behöver för att hålla koll på fotografier och filmer. Hårddisken rymmer 20 TB och då kan du utan problem lagra en hel del film och fotografier. För att beskriva hur stor hårddisken är används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn 3.5".
Har du mycket bilder, spel eller filmer på datorn så behöver du mycket utrymme. Den här HDD-disken ger dig väldigt mycket gigabyte per krona. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 20 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Sammantaget är Elements Desktop 3.0 20TB en modell med bra egenskaper. Det här är en topprankad hårddisk sett till popularitet på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 5069.59 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Western Digital Elements Desktop 3.0 20TB |
| Märke | Western Digital |
Mått | |
| Vikt | 900.0 g |
| Bredd | 48.0 mm |
| Höjd | 165.8 mm |
| Djup | 135.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-08 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 20000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Placering | Extern |
| Överföringshastighet | 480.0 MB/s |
| Formfaktor | 3.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .