Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är en SSD-disk med lagringskapacitet på 1.8 TB. Rotationshastigheten för SSD:n är 10000 rpm.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lenovo 4XB7A14113 1.8TB är 4 851 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. 10000 rpm är rotationshastigheten för modellen. Rotationshastigheten är ett uttryck som beskriver hur fort SSDn snurrar. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska hårddisken.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Byt ut din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD från Lenovo. Du kan lagra material på upp till 1.8 TB och rotationshastighet ligger på 10000 rpm.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Lenovo 4XB7A14113 1.8TB. Du kan prisjämföra den här SSDn här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 4850.96 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lenovo 4XB7A14113 1.8TB |
| Märke | Lenovo |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1800 GB |
| Rotationshastighet (RPM) | 10000 rpm |
| Typ | HDD, SSD |
| Gränssnitt | SAS, SAS 12Gb/s |
| Placering | Intern, Extern |
| Överföringshastighet | 1200.0 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .