Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

P310 P310P240GM28 240GB är av typen SSD och har plats för 240 GB lagring. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på P310 P310P240GM28 240GB är 813 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Om du behöver utöka din interna lagring kan det vara en god idé att införskaffa dig en ny intern SSD. Produktens läs- och skrivhastighet ligger på 1700 MB respektive 1000 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska varianten.
har här en SSD-enhet som kan ersätta din existerande hårddisk. Skillnaden mellan SSD och HDD är att SSD är snabbare men kostar dock mer per gigabyte. Du kan lagra material på upp till 240 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 1700 MB respektive 1000 MB.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med P310 P310P240GM28 240GB. I kategorin hårddiskar är det här för närvarande en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 813.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör P310 P310P240GM28 240GB till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | P310 P310P240GM28 240GB |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 9.0 g |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 3.8 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-23 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 240 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 280000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 250000 IOPS |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1700 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 1000 MB/s |
| TBW (terabytes written) | 120 TB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .