Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här SSD-enheten rymmer 1 TB och har bättre prestanda än en HDD-disk. Formfaktorn på SSD:n är M.2.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Emtec X250 Power Plus M.2 SATA SSD 1TB är 3 284 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Behöver du uppgradera lagringen i laptopen så kan du kolla på denna interna SSD. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 520 MB respektive 500 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Med en lagringskapacitet på 1 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer.
X250 Power Plus M.2 SATA SSD 1TB är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Den rymmer 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 520 MB respektive 500 MB.
Som du förstår så är X250 Power Plus M.2 SATA SSD 1TB en SSD med många praktiska specifikationer. Det här är en av de allra mest populära SSD-diskarna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 3284.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Emtec X250 Power Plus M.2 SATA SSD 1TB |
| Märke | Emtec |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.0 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-04 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 520 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 500 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .