Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Team Group CX2 Classic T253X6512G0C101 512GB är av typen SSD och har plats för 512 GB lagring. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på TeamGroup CX2 Classic T253X6512G0C101 512GB är 1 076 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Vill du utöka den interna lagringen i din stationära dator kanske modellen från Team Group är en bra ersättare. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 530 MB respektive 470 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken. Den här modellen är utrustad med SSD (Solid State Drive) för bästa möjliga prestanda.
Solid State Drive förkortas SSD och har samma konstruktion som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller expandera lagringen med denna SSD från Team Group. Du kan lagra material på upp till 512 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 530 MB respektive 470 MB.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Team Group CX2 Classic T253X6512G0C101 512GB. Du kan prisjämföra den här SSDn här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1076.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TeamGroup CX2 Classic T253X6512G0C101 512GB |
| Märke | TeamGroup |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Bredd | 69.9 mm |
| Höjd | 7.0 mm |
| Djup | 100.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 512 GB |
| Flashminne | SLC |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 530 MB/s |
| Gränssnitt | S-ATA 6Gb/s |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 470 MB/s |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .