Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1,000 GB. M.2 är formfaktorn och den kopplar SSD:n direkt till moderkortet.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1TB är 1 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Samsung passar dig. Med en lagringskapacitet på 1,000 GB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. Produktens läs- och skrivhastighet ligger på 7000 MB respektive 5000 MB, vilket är ett mått på hur snabbt det går att läsa och skriva filerna på disken.
Med denna nya SSD från Samsung i din dator så får du en betydligt snabbare uppstart av datorn eller dina program. Du kan lagra material på upp till 1000 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 7000 MB respektive 5000 MB.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1TB. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och just nu kostar Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1TB 1399.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4,70 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1TB |
| Märke | Samsung |
Strömförsörjning | |
| Effektförbrukning (genomsnitt) | 6.2 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Vikt | 30.5 g |
| Bredd | 24.0 mm |
| Höjd | 8.6 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-13 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| Slumpvis läsning 4KB (max) | 1000000 IOPS |
| Slumpvis skrivning 4KB (max) | 1000000 IOPS |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 1500000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 7000 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 5000 MB/s |
| Cacheminne | 1000 MB |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .